Workshop pre GERIATROV

Radi vám predstavujeme náš špeciálne navrhnutý workshop pre starších ľudí: 

Prevencia a vyhýbanie sa nástrahám starnutia!

Vek je len číslo, ale vaše zdravie je skutočný poklad. Tento kurz je určený pre vás, aby ste si užili pohodlný, aktívny a nezávislý život bez nástrah, ktoré sú spájané so starnutím. Naša prioritou je pomôcť vám predchádzať a zvládať zdravotné problémy, ktoré sa často vyskytujú v staršom veku.

Naučíme vás osvedčené stratégie prevencie od komplikácii cukrovky, chronických ochorení cez prevenciu pádov až po dehydratáciu a vyčerpanie z tepla, čo je tiež nezanedbateľnou pascou, ktorá vás môže dostať do nemocnice, najmä v horúcich letných mesiacoch. Budeme sa venovať konkrétnym opatreniam, ktoré môžete prijať, aby ste zostali fit a zdraví, vrátane výživy a zlepšovania spánku.

Tento kurz je nielen o prevencii, ale aj o tom čo robiť keď táto situácia nastane- aby ste vedeli pomôcť nielen sebe ale aj svojej milovanej polovičke.

Nezmeškajte túto skvelú príležitosť dozvedieť sa ako si chrániť nie len svoje zdravie ale zároveň aj zdravie svojich milovaných. Spolu sa môžeme postarať o to, aby ste zostali šťastní, zdraví a energickí. 

Čakáme na vás, aby sme sa spolu vydali na túto cestu ku kvalitnému a naplnenému životu! Pripojte sa k nášmu workshopu a dajte svetu príklad, že starnutie môže byť krásnym období užívania si života novým pohľadom a nie len miesto plné nástrah